Yeni tığ işi battaniye örnekleri 2013

Örgü işlerini çok seven ve her zaman yeni örgüler ve örnekler bekleyen ziyaretçilerimizin derdine derman olmaya çalışıyoruz. Tığ işi battaniye örneklerinin eski ve klasik modellerinden sıkılan kullanıcılarımız için 2013 yeni örfü tığ işi battaniye çeşitlerini bulduk. Hepside birbirinden güzel ve şık olan bu battaniyeleri örmeye varsanız, modeller aşağıda sizi bekliyor.

« Damat söz bohçası örnekleri

Kışlık ve yazlık yelek örnekleri »

Benzer yazılar

  • 2013 Boncuklu Pullu Oyalar 2013 Boncuklu Pullu Oyalar Oya modellerinin bir sürü değişik ve çeşitli desenler bulunmaktadır. Bu söylediklerimiz arasında pullu ve boncuklu olanların yeri biz bayanlar için bir başkadır. Tığ işi ile yapılan tülbentlerin yanı sıra 2013 boncuklu ve pullu oya modellerine bakmanızı şiddetle tavsiye […]
  • 2013 Tığ İşi Kadın Yazlık Bluz Modeli2013 Tığ İşi Kadın Yazlık Bluz Modeli Malum yaz yaklaşıyor ve yazın olduğu zaman bayanlar yazlık bluz modellerini tercih ediyorlar. Bu yüzden sizlere muhteşem örgü bluz modellerini sayfama ekledim. Sizlerde tığ işi ile kendinize çok güzel bluzlar örebilirsiniz. O zaman gelin hep beraber modellere göz atalım.
  • Bebekler İçin Tığ İşi Patik ÖrnekleriBebekler İçin Tığ İşi Patik Örnekleri Anneler bu soğuk havalardan bebeğinize tercih edebileceğiniz örgü patiklerdir. Bende 2013 yılına özel harika bebek patik modellerini sayfama ekledim. Umarım sizlerde çok beğenirsiniz ve hemen örmeye başlarsınız. Çok cici ve şirin patiklere hep beraber bakalım buyrun.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir