Yazlık Örgü Modelleri

Örgü sever kadınlarımız yaza özel olarak güzel ve hoş örgü modelleri arıyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Evet sizler için netten bulduğum en yeni yazlık örgüleri sayfama ekledim. Yaz ayında en çok yapılan örgülerden birisi de yelekler oluyor. Özellikle hamarat kadınlarımız giymiş oldukları kıyafeti tamamlamak için yelekleri üzerlerine giyerler. El işini seven kadınlarımız varsa sadece yelek değil daha değişik örgüler de yapabilirsiniz.

Yaza özel olarak kazaklar , hırkalar , bereler gibi harika örnekler yapabilirsiniz. Tabi şunu unutmayın arkadaşlar kalın ip yerine ince ip kullanmalısınız. Eğer kalın iple yaparsanız yaz olduğundan dolayı terlerseniz bu yüzden en ideali ince ip olmaktadır. Ben şimdiden hepinize kolay gelsin diyorum.

farklı Yazlık Örgü Modelleri Yazlık Örgü Modelleri

« Kış Bayan Örgü Kazak Modelleri

Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri »

Benzer yazılar

  • El İşi Bayan Şal ModelleriEl İşi Bayan Şal Modelleri Yaza ve kışa özel olarak yapılan şal modellerini bayanlarımız tarafından çok beğeniliyor ve çok tercih ediliyor. Kadınlarımız kış olduğu zaman dışarı çıkamadıkları için evinde el işi olarak şal modellerini yaparlar. Evet şal yapımı biraz zordur fakat eğer sizler el işini biliyorsanız o […]
  • yeni ebruli lif modelleri 2015yeni ebruli lif modelleri 2015 Ebruli ipten yapılan lif modelleri her zaman güzel ve hoş oluyor. Sizler de nako markasını yapmış olduğu ebruli ip lif modellerini yapabilirsiniz.
  • Baharlık Merserize Örgü Bluz ModelleriBaharlık Merserize Örgü Bluz Modelleri 2016 ilkbahar ve yaz ayı için hamarat kadınlarımız birbirinden hoş ve farklı merserize örgü bluz modelleri ile karşımıza çıktılar. Merserize ip kullanarak ortaya harika örgü bluzlar çıkmış ve şahsen bizim çok hoşumuza gitti. Renkli , desenli ve aynı zaman da harika olan bu örgü […]

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir