Tığ İşi Bayan Kışlık Örgü Şal Modelleri

Bayanlar kış aylarında en çok şal modellerini terci ederler. Şal modelleri git gide yaygınlaşmaya başlıyorve herkezin elinde şal var artık. 2013 yılına özel tığ işi ile yapılan şal modellerine gelin hep beraber galerimde bakalım.

« Bebekler İçin Güzel Örgü Atkı Ve Şapka Örnekleri

En Güzel Bayan Örgü Çanta Modelleri »

Benzer yazılar

  • 2013 Yepyeni Bayan Şal Modelleri2013 Yepyeni Bayan Şal Modelleri Sıra geldi bayanlar için örgü şal modellerine. Birçok sevgili bayan kışın şal kullanmayı çok severler. Çünkü hem aksesuar için , hemde soğuktan korunmak için tercih ediyorlar. Bende sizlere basit tığ işi ile harika kırmızı püsküllü dikdörtgen şal örebilirsiniz.
  • 2013 Tığ İşi Kadın Yazlık Bluz Modeli2013 Tığ İşi Kadın Yazlık Bluz Modeli Malum yaz yaklaşıyor ve yazın olduğu zaman bayanlar yazlık bluz modellerini tercih ediyorlar. Bu yüzden sizlere muhteşem örgü bluz modellerini sayfama ekledim. Sizlerde tığ işi ile kendinize çok güzel bluzlar örebilirsiniz. O zaman gelin hep beraber modellere göz atalım.
  • 2013 Beyaz Renkte Bayan Örgü Şal Modeli2013 Beyaz Renkte Bayan Örgü Şal Modeli Hanımlar her geçen gün sizlere farklı bir şal modellerini paylaşmaya çalışıyorum. Bugün ise beyaz renkte örgü şal modellerine bakacağız. Birçok bayan beyaz rengi çok sever. Özelliklede ördükleri örgü beyaz olur. O zaman hanımlar eğer sizlerde şal örmek istiyorsanız bu güzel beyaz […]

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir