Sınıf Kuralları Panosu

1,2,3 ve 4 sınıflarda her zaman pano da sınıf kuralları olur. Peki sınıf kuralları nelerdir bugün onlara bakalım. İlk olarak gelen kural yerlere çöp atmamaktır. Şimdi de resimlerde bakalım nelermiş.

Sınıf Kuralları Panosu

« Resim Sanatı Akımları

Saç Aksesuarları 2016 »

Benzer yazılar

  • Diyarbakır Dört Ayaklı MinareDiyarbakır Dört Ayaklı Minare Diyarbakır da tarihi eserlerden biri olan dört ayaklı minare resimleri sizlerle. dört ayaklı minare ile ilgili bulduğumuz fotoları galerimize eklemiş bulunuyoruz oradan göz atabilirsiniz.
  • 10 kasım panoları10 kasım panoları Şimdiden 10 kasımla ilgili yapılan panolar çok merak ediliyor. Bizde okulda hazırlanan panoları bir araya toplayıp sizlerle paylaştık. Öğrenciler ve öğretmenler için bir kaynak olacak bu pano görselleri yazımıza eklendi. 10 kasım gününe yaklaşırken hazırlıklar bir haftadan önce […]
  • galatasaray 4 yıldız logogalatasaray 4 yıldız logo Merhaba galatasaraylılar bugün sizlerle gs'nin 4 yıldızlı olan logolarına bakacağız. En sonunda beklenen an geldi ve 4 yıldız taktı. Logosu ise gerçekten çok hoş oldu buyurun bakalım.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir