Renkli ipler ile işlenilmiş örgü lif modeli

renkli ipler ile yapılmış olan bu lif modelleri çok seviliyor. Eğer sizlerinde hoşuna gittiyse hemen örmeye başlayon bence sakın kaçırmayın.

Renkli ipler ile işlenilmiş örgü lif modeli

« 2014 kazak örnekleri

2015 Kasnak işi oda takımı modelleri »

Benzer yazılar

  • Tığ İşi Çocuk Ve Bebek Örgü Elbise ÖrneğiTığ İşi Çocuk Ve Bebek Örgü Elbise Örneği Bugün sizlerle farklı bir model deniyeceğiz. El becerilerimizi geliştirecez. Şimdi bebeklerimiz yada çocuklarımız için harika elbiseler örücez. Bebekler ve çocuklar için örülen bu tığ işi elbise modellerinin hepsi birbirinden güzel ve şık. Çiçek motifli , beyaz tığ işi ile örülen bebek […]
  •  Renkli örgü lif modelleri Renkli örgü lif modelleri Tığ ile yapılan ve renkli olan lif modellerini ister banyonuzda , isterseniz de çeyizlik için yapın karar sizlerin. Ama bu modeli görünce bizim kadar çok beğeneceksiniz. Buyurun hep beraber göz gezdirelim.
  • 2013 Tığ İşi Kadın Yazlık Bluz Modeli2013 Tığ İşi Kadın Yazlık Bluz Modeli Malum yaz yaklaşıyor ve yazın olduğu zaman bayanlar yazlık bluz modellerini tercih ediyorlar. Bu yüzden sizlere muhteşem örgü bluz modellerini sayfama ekledim. Sizlerde tığ işi ile kendinize çok güzel bluzlar örebilirsiniz. O zaman gelin hep beraber modellere göz atalım.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir