Papyon Yapımı Modeli

Merhaba arkadaşlar günümüzde giyilen elbiseler de artık hep papyonlar takılıyor ve bizde papyon yapımı , papyon modellerini sizlerle paylaştım.

2016 Papyon Yapımı Modeli

« Bayan Bileklik Altin

Modern Salon Perde Modelleri »

Benzer yazılar

  • anlatımlı şık mini eşarp etek modelianlatımlı şık mini eşarp etek modeli Hanımlar yapımı çok kolay ve modeli de harika olan etek modeli sunuyoruz. Mutlaka eliniz de eşarp vardır ve bu eşarbı eteğe çevirmek istermisiniz. İşte aşağıda gördüğünüz gibi yapabilirsiniz.
  • Bahar Modası Siyah Ceket KombinleriBahar Modası Siyah Ceket Kombinleri Bayanlara ilham verecek ve farklı kombinasyon olacak olan siyah ceket kombinleri sizlerle. Bugün ki konumuz hanımlar bahar ayında moda olabilecek siyah ceket modellerine göz atacağız. Siyah ceketler ile harika ve bir o kadar da mükemmel kombinasyonlar yapabilirsiniz. Benim en çok […]
  • French oje yapımı ve modeliFrench oje yapımı ve modeli Her bayan yaşı kaç olursa olsun ojeye hayır diyemezler. Bende bu yazımda french oje modellerini anlatmak istedim. İşte aşağıda gördüğünüz gibi model güzel. Evde de kendiniz yapabilirsiniz.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir