Nazım Hikmet Gençliği

Nazım hikmet kimdir kısaca bilgi verelim ve daha sonra gençliğinin resimlerine göz atalım. İlk olarak başarılı şair 20 kasım 1901 tarihinde selanik’te dünyaya geldi. 3 haziran 1963 yılında ise moskova’da hayatını kaybetmiştir. Şimdi resimlerine bakalım.

nazım hikmet gençliğe hitabe

« Mona Lisa Tablosu

Renkli Obje Çizimleri »

Benzer yazılar

  • Ford Connect SilverFord Connect Silver Bu yazımızda arkadaşlar ford connect silver arabasına bakacağız. ben netten bulduğum resimleri galerime ekledim oradan bakabilirsiniz. Model Kredi Fırsatı Tourneo Courier - Journey (Binek)** 30.000TL / 20 ay / %0,69 faiz Transit Custom & Tourneo Custom * 30.000TL […]
  • 23 nisan şiirleri23 nisan şiirleri 23 Nisan ile ilgili bulduğumuz birbirinden güzel ve farklı olan resimli şiirleri sizlerle paylaşmış bulunuyorum. Okullarda öğretmenler 23 nisan ile ilgili öğrencilerden şiirler ister. Bu yüzden sitemizden yararlanabilirsiniz.
  • Okul Resmi BoyamaOkul Resmi Boyama Çocuklar okullar kapanıyor ve artık 3 ay okul olmayacak. Okulu ise birçok çocuk özleyecek. Bizde çok güzel okul resmi boyamaları paylaştık. Merak etmeyin okul artık çok yakınınızda olacak.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir