Motifli beyaz panço örneği

Yeni konumuzda sizlere çok şık olan motifli beyaz panço modelini göstereceğim. Kış sezonunda biz bayanları sıcak tutan ve güzel gösteren pançolar aynı zamanda ilkbahar ve yaz aylarında bile kullanılabiliyor. Beyaz panço örneği arayanlar için güzel bir model.

« adl cengiz abazoğlu 2013 yeni koleksiyonu

kalem şal örneği »

Benzer yazılar

  • Kışlık ve yazlık yelek örnekleriKışlık ve yazlık yelek örnekleri Yelekler sadece kış mevsiminde değil, Artık yaz aylarında bile vazgeçilmez giyim örnekleri arasında yer aldı. Özellikle kış aylarında şıklığı bize yaşatan yelekler aynı zamanda soğuklarda biz bay ve bayanları korumaktadır. Tutkunu olduğunuz yeleklerin yazlık ve kışlık güzel örneklerini […]
  • 2013 Bayan Panço Ve Bolero Modelleri2013 Bayan Panço Ve Bolero Modelleri 2013 yılında en çok tutulan ve tercih edilen modelleri panço ve bolero modelleridir. Özel tasarımları ve güzel renkleri ile çok dikkat çekmektedir. O zaman sevgili kızlar gelin hep beraber bu hoş modellere bakalım. Umarım sizlerde çok beğenirsiniz.
  • 2013 Çok Güzel Bayan Panço Modelleri2013 Çok Güzel Bayan Panço Modelleri Bayanların çok dikkatini çeken ve giyim tarzlarından biriside panço modelleridir. Sizlerde ister eteklerin üzerine , isterseniz de pantolonun üzerine tercih edebilirsiniz. Hiç farketmez. O zaman sevgili hanımlar gelin hep beraber bu güzel örgü panço modellerine göz atalım.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir