Kış Bayan Örgü Kazak Modelleri

Merhaba değerli örgü sever kadınlarımız. Her bayanımızın dolabında örgü ile örülmüş bir tane güzel kazak modeli bulunur. Bu kazaklar hem yaz , hem de kış ayı olarak 2 gruba ayrılır. Yaz ayında yapılan kazaklar her zaman renkli ve ince örgüden yapılırken , kış için yapılan kazaklar ise sade ve kalın ipten yapılır. Kış ayı için güzel kazak yapacaksanız o zaman ipin kalın olması gerek içinizi sıcacık tutması için. Sizlere önerimiz boğazlı olan kazakları seçin.

İsteğe göre de balıkçı yaka kazak modellerini de tercih edebilirsiniz. Şimdi hanımlar birbirinden güzel ve farklı olan kışa özel örgü kazaklarına hep beraber sıra sıra bakalım. Beğendiğinizi hemen yapmaya başlayın.

Kış Bayan Örgü Kazak Modelleri facebook Kış Bayan Örgü Kazak Modelleri

« El İşi Bayan Şal Modelleri

Yazlık Örgü Modelleri »

Benzer yazılar

  • El İşi Bayan Şal ModelleriEl İşi Bayan Şal Modelleri Yaza ve kışa özel olarak yapılan şal modellerini bayanlarımız tarafından çok beğeniliyor ve çok tercih ediliyor. Kadınlarımız kış olduğu zaman dışarı çıkamadıkları için evinde el işi olarak şal modellerini yaparlar. Evet şal yapımı biraz zordur fakat eğer sizler el işini biliyorsanız o […]
  • Örgü Bebek Battaniyesi ModelleriÖrgü Bebek Battaniyesi Modelleri Hamarat kadınlarımız her zaman bebekleri için farklı farklı örgüler bulurlar ve onlara örerler. Bu sezon ise netten bulduğum bebek battaniyelerini bir araya toplayıp sizlerle paylaştım. Örgü işini bilen her bayanımız burada bulunan battaniyelerden birini kolayca yapabilirler. Yapılışı […]
  • 2013 Bayan Örgü Hırka Modelleri2013 Bayan Örgü Hırka Modelleri İşte bu yazımda sizlerle çok güzel hırka modellerine bakacağız. Hem sizlere fikir olması açısından resimli olarak sayfama ekledim. Eğer sizlerde örmek isterseniz seçtiğiniz modeli örebilirsiniz. O zaman gelin hep beraber örnekleri inceliyelim.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir