Kapalı Bayan Kombinleri

Kapalı bayanlar için dünya çapında ünlü olan pek çok mağaza bulunmaktadır. Ayrıca internet kullanımının daha aktif bir hale gelmesiyle artan alışveriş siteleri, kapalı bayanlar için de pek çok kıyafete yer vermektedir. Sadeliğin ve şıklığın bir arada olduğu kapalı bayan kombinlerine alışveriş merkezleri ya da internetteki online alışveriş siteleri aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Kapalı bayan kombinleri oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir çünkü bu kombinler pantolon, uzun etek, kemer, gömlek, bluz, şal, pardesü gibi pek çok bölümden oluşmaktadır. Farklı renk ve desenler düşünüldüğü zaman farklı pek çok kombin çıkacağını söyleyebiliriz.

Kışlık Kapalı Bayan Kombinleri

Sonbahar-kış aylarının kapalı bayan kombinleri genellikle daha koyu ya da pastel renkler ile karşımıza çıkmaktadır. Özellikle siyah renginin hâkim olduğu bu kombinlerde kahverengi tonlarına da sıklıkla rastlanılmaktadır. Kışlık kombinlerde daha çok kendinden desenli ve ipek kumaşlar kullanılmaktadır. Ayrıca tüm bunlara ek olarak pardesü modelleri de kışlık kreasyonlarda daha farklı çeşit ve modellerle karşımıza çıkmaktadır. Genellikle büyük düğmeli ve cepli pardesüler kışlık kapalı bayan kombinlerinin vazgeçilmezleridir.

Yazlık Kapalı Bayan Kombinleri

İlkbahar-yaz aylarında ise kapalı kombinler genellikle daha açık renkler ve daha ince kumaşlar ise karşımıza çıkıyor. Yazlık modellerde daha çok çiçekli desenler ve buna ek olarak da canlı renkler dikkat çekmektedir. Yazlık kapalı bayan kombinleri için de hem renk hem kumaş hem de desen açısından onlarca seçenek bulunmaktadır.

modern kapalı bayan kombinleri

« İğne Oyasından Havlu Kenarları

Muhteşem Zen Pırlanta Modelleri »

Benzer yazılar

  • Tesettür Tunik Modelleri 2016Tesettür Tunik Modelleri 2016 Tesettürlü bayanlarımız için her sezon birbirinden güzel modeller üretiliyor ve özellikle dünyaca ünlü markalar çok hoş modeller tasarlıyor. Yaz - kış demeden tesettür markaları kapalı bayanlarımızı unutmuyor ve çeşit çeşit modeller ile karşımıza geliyor. Bu sezon Tunik modelleri […]
  • Şal ve fular modelleriŞal ve fular modelleri Merhaba bayanlar bu yazımız da hem şal , hem de fular modellerine göz atacağız. En güzel aksesuarları sizler için bir araya getirdik buyurun.
  • Şifon Tunik Modelleri 2016Şifon Tunik Modelleri 2016 Giyim konusunda bayanlarımız en çok tercih ettiği modeller şifon tunik modelleridir. Pek çok farklı model ve kombineler galerimizde bulunmaktadır. Günümüzde ise bu tarz tunikler davetlerde , özel geceler de ve günlük kullanımda çok tercih edilmektedir. Her sene ise desen desen ve farklı […]

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir