kalem şal örneği

Bundan bir önceki konumuzda sizler kalem şal örneklerinde bahsetmiştik. Şimdi ise farklı bir şal modeli örneği ile karşınızdayız. Kalem şal çok şık ve güzel olduğundan dolayı hanımlar tarafından çok seviliyor. Şal ile başka neler yapılabilir hangi modelleri var ileride paylaşacağız bizi takip edin.

 

« Motifli beyaz panço örneği

Modern Balkon modelleri ve tasarımları »

Benzer yazılar

  • Tığ İşi Bayan Kışlık Örgü Şal ModelleriTığ İşi Bayan Kışlık Örgü Şal Modelleri Bayanlar kış aylarında en çok şal modellerini terci ederler. Şal modelleri git gide yaygınlaşmaya başlıyorve herkezin elinde şal var artık. 2013 yılına özel tığ işi ile yapılan şal modellerine gelin hep beraber galerimde bakalım.
  • 2013 Yepyeni Bayan Şal Modelleri2013 Yepyeni Bayan Şal Modelleri Sıra geldi bayanlar için örgü şal modellerine. Birçok sevgili bayan kışın şal kullanmayı çok severler. Çünkü hem aksesuar için , hemde soğuktan korunmak için tercih ediyorlar. Bende sizlere basit tığ işi ile harika kırmızı püsküllü dikdörtgen şal örebilirsiniz.
  • simli ipten şal yapımısimli ipten şal yapımı Simli ipten şal nasıl yapılır merak edenler için resimleri aşağıya ekledik. Şal örneği dediğiniz zaman aklımıza bir sürü model ve çeşit gelmektedir. Giyim aksesuarları arasında önemli bir yere sahip olan bu güzel şalları genellikle kış aylarında sıkça kullanmaktayız. Sizi sıcak […]

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir