Hareketli Temalar Windows 7

Sizinde bilgisayarınız Windows 7 ise bu hareketli temalar tamda sizlere göre. Her biri arkadaşlar özenle seçilmiştir. Buyurun göz atalım.

hareketli bilgisayar temaları windows 7

« Değişik Davetiyeler

Dini Güzel Sözler Anlamlı »

Benzer yazılar

  • Windows 7 Masaüstü Arka Plan ResimleriWindows 7 Masaüstü Arka Plan Resimleri Windows 7 için tasarlanan arka plan resimleri sizlerle olacak. Beğenmiş olduğunuz resmi arkadaşlar farklı kaydet yaparak masaüstü arka plan resmi olarak ayarlayabilirsiniz. İşte birbirinden farklı windows 7 duvar kağıtları.
  • Hayatımızı Kolaylaştıran Icatlar Teknoloji Tasarım DersiHayatımızı Kolaylaştıran Icatlar Teknoloji Tasarım Dersi 7 ve 8.sınıflar da teknoloji dersinde performans ödevi olarak hayatımızı kolaylaştıran icatlar konusu verilmekte. Bizde öğrenciler daha kolay bulsun diye en güzel olanları seçip galerimize ekledik. Buyurun inceleyelim.
  • Ünlü Ressamların Karakalem Manzara ÇalışmalarıÜnlü Ressamların Karakalem Manzara Çalışmaları Ünlü ressamların karakalem ile yaptıkları muazzam manzara çalışmaları ile sizlerleyim. Eminim ki bu manzara çizimlerini çok beğeneceksiniz. Ressam dokunuşu bir başka oluyor değil mi? Mükemmelliğin ötesinde diyebiliriz. Kimin yaptığını bilemiyoruz ama bu resimlerin her biri çok ünlü […]

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir