Güzel Brezilya danteli örnekleri

Sevgili örgü ören bayanlar bizlerin her zaman bu el işlerine merakımız olmuştur. Günümüzde kendi kültürümüzden ziyade yabancı olan örgülere merak sarmış durumdayız. Onlardan birisi olan brezilya nakışının güzel dantel örneklerini sizlerle hep beraber göreceğiz. Aslında brezilya nakışı yabancı örgü sınıfına girmiyor desek yeridir. Zamanında o ülkeden ülkemize getirilen iplerden çok güzel örgüler danteller yapılırmış. O yüzden brezilya nakşı örnekleri ismini almıştır.

« lif örnekleri 2013

ara danteli örnekleri 2013 »

Benzer yazılar

  • 2015 çarşaf danteli modelleri2015 çarşaf danteli modelleri 2015 ve 2016 yılına özel olarak örülmüş çarşaf danteli modelleri sizlerle. El emeği ile yapılan bu örnekleri bakalım nasıl bulacaksınız.
  • Boncuklu yatak odası danteli örnekleriBoncuklu yatak odası danteli örnekleri Boncuklu yatak odası dantelleri her zaman güzel ve farklı oluyor. Sizde el emeğiniz ile harika örnekler yapabilirsiniz.
  • uç danteli örnekleri kenar dantelleriuç danteli örnekleri kenar dantelleri Uç dantel örneklerini kolayca ve dilediğiniz bir şekilde yapabilmeniz mümkün. Siz değerli hanımlar bu örnekleri modernize edebilir istediğiniz ipleri kullanarak çok daha güzellerini ve farklı olan modellerini icra edebilirsiniz. Kenar dantellerini ben şahsen çok seviyorum. Sevmeyen […]

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir