Erkek Çocukları İçin İşlemeli Örgü Örnekleri 2013

Sizlerle bu yazımda erkek çocukları için örgü örneklerine bakacağız. Anneler birbirinden güzel ve desenli kıayfetler , bereler , atkılar gibi birçok çeşit örnek galerimizde mevcut. Birçok çocuk araba filmlerini çok severler sevmeyen yoktur sanırım. Bunun içinde araba desenli ve angry birds desenli kıyafetler mevcut. Gelin bakalım.

« 2013 Çocuk Şapka Ve Atkı Örnekleri

Bayan Mevsimlik Örgü Yelek Ve Hırka Modelleri »

Benzer yazılar

  • 2013 Tığ İşi Kadın Yazlık Bluz Modeli2013 Tığ İşi Kadın Yazlık Bluz Modeli Malum yaz yaklaşıyor ve yazın olduğu zaman bayanlar yazlık bluz modellerini tercih ediyorlar. Bu yüzden sizlere muhteşem örgü bluz modellerini sayfama ekledim. Sizlerde tığ işi ile kendinize çok güzel bluzlar örebilirsiniz. O zaman gelin hep beraber modellere göz atalım.
  • 2013 Bayan Panço Ve Bolero Modelleri2013 Bayan Panço Ve Bolero Modelleri 2013 yılında en çok tutulan ve tercih edilen modelleri panço ve bolero modelleridir. Özel tasarımları ve güzel renkleri ile çok dikkat çekmektedir. O zaman sevgili kızlar gelin hep beraber bu hoş modellere bakalım. Umarım sizlerde çok beğenirsiniz.
  • Bebekler İçin Şık Tulum Örneği 2013Bebekler İçin Şık Tulum Örneği 2013 Bebeğiniz için çok güzel tulum modelini ekledim. Örgümüz 4 numaralı şiş ile örülmüştür ve pirinç örgü ile düz örgü ile yapılmıştır. İki renkten oluşmaktadır ama sizler kendi seçmiş olduğunuz renklerde yapabilirsiniz. Tulum modeli iki ön ve iki arka olarak örülmüştür. Anneler bebeğinizi […]

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir