Duvar Kağıtları Deniz Yıldızı

Deniz yıldızı bir çok objede, nesnede ve tabloda kullanılabilmektedir. Dekorasyondan tutun ev tekstiline kadar her yerde görebileceğimiz bir semboldür.

Aslında deniz yıldızı bir tür derisi dikenli canlıdır. Asteroidea sınıfından olmaktadır ve dünya üzerinde fazlasıyla bulunmaktadır. Deniz kıyısından yaklaşık olarak  6.000 m. derinliğe kadar olan bölgede yaşamaktadır.

Bu yazımızda duvar kağıtların da deniz yıldızına bakacağız. Beğenenler istediğini seçip masaüstü arka plan yapabilir. Yada facebook kapak fotosu olarak kullanabilirsiniz.

Duvar Kağıtları Deniz Yıldızı face

« Uzay mutfak modelleri

Istikbal Mutfak Dolapları Modelleri »

Benzer yazılar

  • 10 Kasım Atatürk İle İlgili Resimler10 Kasım Atatürk İle İlgili Resimler 10 kasım Atatürk ile ilgili bulduğumuz fotoları sizlere sunduk. Öğrenciler bu zamanlar da resim ararlar ödevleri için. Bu yüzden işinize hemen karenot koşar ve sizi bu tür sıkıntılardan kurtarır.
  • Kurban bayramı sözleri faceKurban bayramı sözleri face Paylaştığımız bu sözleri arkadaşlar facebook , twitter ve instagram gibi hesaplarınız da sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Hepinizin bayramını kutluyorum.
  • En güzel babalar günü mesajıEn güzel babalar günü mesajı Facebook , twitter , instagram ve thumblr gibi hesaplarınız da paylaşabileceğiniz en güzel babalar günü mesajları sizlerle. Hepsi de anlamlı ve etkileyicidir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir