Bebekler İçin Tığ İşi Patik Örnekleri

Anneler bu soğuk havalardan bebeğinize tercih edebileceğiniz örgü patiklerdir. Bende 2013 yılına özel harika bebek patik modellerini sayfama ekledim. Umarım sizlerde çok beğenirsiniz ve hemen örmeye başlarsınız. Çok cici ve şirin patiklere hep beraber bakalım buyrun.

« Bayan Örgü Trençkot Ve Tunik Modelleri

Bayan Örgü Bluz Örnekleri 2013 »

Benzer yazılar

  • Şirin Bebek Örgü Patik ModelleriŞirin Bebek Örgü Patik Modelleri Artık bebeklerin ayaklarına çorap yerine patikler tercih ediliyor. Çünkü patikler çoraplara göre daha kaliteli ve daha sıcak tuttuğu için bebeklere patikler örülüyor. Bende minik bebeklerinize çok şirin patikler koydum sayfama. Hadi anneler sizlerde bebeğinize çok güzel patikler örmek […]
  • 2013 Yepyeni Bayan Şal Modelleri2013 Yepyeni Bayan Şal Modelleri Sıra geldi bayanlar için örgü şal modellerine. Birçok sevgili bayan kışın şal kullanmayı çok severler. Çünkü hem aksesuar için , hemde soğuktan korunmak için tercih ediyorlar. Bende sizlere basit tığ işi ile harika kırmızı püsküllü dikdörtgen şal örebilirsiniz.
  • 2013 Tığ İşi Kadın Yazlık Bluz Modeli2013 Tığ İşi Kadın Yazlık Bluz Modeli Malum yaz yaklaşıyor ve yazın olduğu zaman bayanlar yazlık bluz modellerini tercih ediyorlar. Bu yüzden sizlere muhteşem örgü bluz modellerini sayfama ekledim. Sizlerde tığ işi ile kendinize çok güzel bluzlar örebilirsiniz. O zaman gelin hep beraber modellere göz atalım.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir