Bebekler İçin Şık Tulum Örneği 2013

Bebeğiniz için çok güzel tulum modelini ekledim. Örgümüz 4 numaralı şiş ile örülmüştür ve pirinç örgü ile düz örgü ile yapılmıştır. İki renkten oluşmaktadır ama sizler kendi seçmiş olduğunuz renklerde yapabilirsiniz. Tulum modeli iki ön ve iki arka olarak örülmüştür. Anneler bebeğinizi soğuklardan korumak için bu güzel tulumu giydirebilirsiniz.

« 2013 Çocuklar İçin Süveter Modelleri

En Güzel Renkli Bebek Patik Çeşitleri »

Benzer yazılar

  •  Renkli örgü lif modelleri Renkli örgü lif modelleri Tığ ile yapılan ve renkli olan lif modellerini ister banyonuzda , isterseniz de çeyizlik için yapın karar sizlerin. Ama bu modeli görünce bizim kadar çok beğeneceksiniz. Buyurun hep beraber göz gezdirelim.
  • Tığ İşi Çocuk Ve Bebek Örgü Elbise ÖrneğiTığ İşi Çocuk Ve Bebek Örgü Elbise Örneği Bugün sizlerle farklı bir model deniyeceğiz. El becerilerimizi geliştirecez. Şimdi bebeklerimiz yada çocuklarımız için harika elbiseler örücez. Bebekler ve çocuklar için örülen bu tığ işi elbise modellerinin hepsi birbirinden güzel ve şık. Çiçek motifli , beyaz tığ işi ile örülen bebek […]
  • 2013 Bayan Harika Örgü Elbise Modelleri2013 Bayan Harika Örgü Elbise Modelleri Bu yazımızda sizlerle farklı örgülere göz atacağız. Örgümüzün adı elbise modelleridir. Birçok bayan elbise modelleriniçok severler ve zevkle giyerler. Ama dışardan hazır almak yerine kendiniz evde çok güzel elbiseler örerek giyebilirsiniz. Gelin hep beraber bakalım.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir