Bandırma Vapuru Resimleri

Bu yazımızda bandırma vapuru resimlerine bakacağız. ama ilk olarak birkaç kısa bilgi vermek istiyorum sizlere. Bandırma vapuru arkadaşlar 1878 yılında İskoçya yolcu ve yük gemisi olarak inşa edilmiştir. Bu vapur tam olarak 5 yıl bir şirket olarak çalıştırılmıştır. İşte o muazzam vapur. Birde 1925 yılında hizmet dışı bırakılmış ve sökülmüştür.

Bandırma Vapuru boyama

« Çağatay ulusoy küçüklük fotoları

10 kasım Atatürk resmi »

Benzer yazılar

  • Soy Ağacı Boş Şablon 5 KişilikSoy Ağacı Boş Şablon 5 Kişilik Bu yazımızda 4 kişilik soy ağacı boş şablon örneklerine bakacağız. 8 tane güzel boş şablon buldum ve galerime ekledim. Oradan sıra sıra inceleyebilirsiniz.
  • League Of Legends JayceLeague Of Legends Jayce League Of Legends oyunu hız kesmeden devam ediyor ve gün geçtikçe kullanıcı sayısı da artıyor. Oyunda Jayce hirosu beğeniliyor. Bende Jayce duvar kağıtlarını bularak sizlere sundum. Umarım hoşunuza gider.
  • 5 Kişilik Aile Boyama5 Kişilik Aile Boyama Çocuklar 5 kişilik aile boyama sayfaları bulduk sizler için ve sayfamıza paylaştık. Sizinde aileniz 5 kişi ise bence hemen boyamaya başlayın.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir