anneler günü 2015

Anneler günü ne zaman ilk olarak onu söyleyelim sizlere. 10 mayıs 2015 Pazar anneler günü ve bizde google görsellerinden bulduğumuz resimleri sizlerle paylaştık.

anneler günü 2015 (ermenistan)

« anneler günü hediyesi

anneler günü şiirleri »

Benzer yazılar

  • regaip kandili 2015regaip kandili 2015 Merhaba arkadaşlar bu yazımızda regaip kandili ne zaman olacak ona bakacağız. Regaip kandili arkadaşlar 23 nisan perşembe günü akşamı başlıyor. O günde 23 nisan çocuk bayramıdır. Kandil 24 nisan cuma gecesine kadar sürüyor.
  • anneler günü hediyesianneler günü hediyesi Anneler gününde anneme ne hediye alabilirim merak ediyorsanız o zaman bu konuda sizlere yardımcı olayım. İşte anneler gününde annenize alabileceğiniz en güzel hediyeler.
  • pybs-dpy bursları ne zaman yatacak ödenecekpybs-dpy bursları ne zaman yatacak ödenecek Pybs – dpy bursları arkadaşlar ekim , ocak , nisan ve temmuz aylarında yatmaktadır. Bazen geç olabiliyor 10 gün falan. Vereceğimiz adresten de bakabilirsiniz. http://mebbis2.meb.gov.tr/sinavlar/ebursduyuru/ebursduyuru.aspx Bu bursu kazanan öğrencilerin aklında hep bir soru var; […]

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir