2013 Beyaz Renkte Bayan Örgü Şal Modeli

Hanımlar her geçen gün sizlere farklı bir şal modellerini paylaşmaya çalışıyorum. Bugün ise beyaz renkte örgü şal modellerine bakacağız. Birçok bayan beyaz rengi çok sever. Özelliklede ördükleri örgü beyaz olur. O zaman hanımlar eğer sizlerde şal örmek istiyorsanız bu güzel beyaz şallardan örebilirsiniz.

« Erkek Çocukları İçin Kışlık Kazak Örnekleri

Bayan Örgü Trençkot Ve Tunik Modelleri »

Benzer yazılar

  • 2013 Yepyeni Bayan Şal Modelleri2013 Yepyeni Bayan Şal Modelleri Sıra geldi bayanlar için örgü şal modellerine. Birçok sevgili bayan kışın şal kullanmayı çok severler. Çünkü hem aksesuar için , hemde soğuktan korunmak için tercih ediyorlar. Bende sizlere basit tığ işi ile harika kırmızı püsküllü dikdörtgen şal örebilirsiniz.
  • Tığ İşi Bayan Kışlık Örgü Şal ModelleriTığ İşi Bayan Kışlık Örgü Şal Modelleri Bayanlar kış aylarında en çok şal modellerini terci ederler. Şal modelleri git gide yaygınlaşmaya başlıyorve herkezin elinde şal var artık. 2013 yılına özel tığ işi ile yapılan şal modellerine gelin hep beraber galerimde bakalım.
  • simli ipten şal örneklerisimli ipten şal örnekleri Selamlar sevgili bayanlar kış mevsiminde bizlerin en sevdiği aksesuarlar arsında şallar ve atkılar yer almaktadır. Her sene değişik olan şalları yayınladığımız gibi bu sene simli ipten yapılan şal örneklerini paylaşacağız. Evinizde kendiniz, buradan beğendiğiniz ve hoşunuza giden şal […]

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir