2013 Bayan Hırka Ve Yelek Modeli

Bugün bayan hırka ve yelek modelleri ile karşınızdayız. Kış aylarında en çok örülen modellerin başında hırka ve yelekler gelir. Bayanlar özellikle hırka modellerini daha çok tercih ederler. Bende sizlere fikir açısından harika hırka ve yelek örneklerini sayfama ekledim. Hanımlar istediğiniz renkte ve istediğiniz tarzda örebilirsiniz. Resimlerde de yapıldığı gibi hem iki renkte yapılmış , hemde desenli yapılmış. Karar sizlerin. Hepinize kolay gelsin.

« En Şık Bayan Bluz Modelleri

Bebekler İçin Bluz Ve Hırka Çeşitleri »

Benzer yazılar

  • 2013 Yepyeni Bayan Şal Modelleri2013 Yepyeni Bayan Şal Modelleri Sıra geldi bayanlar için örgü şal modellerine. Birçok sevgili bayan kışın şal kullanmayı çok severler. Çünkü hem aksesuar için , hemde soğuktan korunmak için tercih ediyorlar. Bende sizlere basit tığ işi ile harika kırmızı püsküllü dikdörtgen şal örebilirsiniz.
  • Bayan 2013 Örgü Kışlık Kazak ModelleriBayan 2013 Örgü Kışlık Kazak Modelleri Malum kış aylarındayız ve kışın en çok tercih edilen örülen örgüsü kazak modelleridir. Bende bunu düşünerek sizlere 2013 yılına özel kışlık kazak modellerini sayfama ekledim. Eğer sizlerde çok beğendiyseniz örmeye başlıyabilirsiniz. Buyrun bakalım.
  • Farklı Bayan Örgü Hırka ModelleriFarklı Bayan Örgü Hırka Modelleri Örgüde bayanlar genellikle hırka modellerini tercih ediyorlar. Bende 2013 yılına özel en çok örülen ve tercih edilen örgü hırkaları sayfama ekledim. Birbirindne güzel ve yeni hırka modellerini sizlerde görünce çok beğeneceksiniz ve hemen örmek isteyeceksiniz. Buyrun göz […]

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir