10 kasım 1938 gazeteleri

Şimdi herkes 10 kasım 1938 gazete manşetlerini çok merak ediyor. Bizde netten bulduğumuz manşetleri sizlerle paylaştık galerimizden bakabilirsiniz. O zaman Tüm ülkede ayrı bir hüzün ve daha önce görülmemiş bir yas vardı. Sebebi ise, Atatürk’ün vefat etmesiydi. Şu günlerde bile keşke aramazda olsa diyoruz. Onun ülkemiz için yaptıklarını anlatsak sayfalara sığmaz.

Ulu önder Mustafa kemal Atatürk vefat ettiği zaman gazeteler nasıl manşetler attı. Merak edenler için o  gazete küpürlerini sizlerle paylaşıyoruz.

10 kasım 1938 gazeteleri face

« 10 kasım fotoğrafları

Siyah Beyaz Kırmızı Oturma Grupları »

Benzer yazılar

  • 10 kasım fotoğrafları10 kasım fotoğrafları Paylaşmış olduğumuz 10 kasım fotolarını görünce çok duygulanacaksınız. Biliyorsunuz ki 10 kasımda Atatürk saat 09.05'de vefat etmişti. Tüm ülke bir anda yasa boğulmuş ve ne yapacağını bilemez hale gelmişti. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa kemal Atatürk'e ne kadar dua etsek azdır. Öce […]
  • 10 kasım sözleri kısa10 kasım sözleri kısa Kısa olarak paylaştığımız 10 kasım sözlerini bakalım sizler nasıl bulacaksınız. Biliyorsunuz Mustafa kemal atatürk 10 kasım da vefat etmişti.
  • 10 kasım Atatürk resmi10 kasım Atatürk resmi 10 kasım ile ilgili bulduğumuz Atatürk resimlerini sizlere sunduk. Biliyorsunuz 10 kasım atatürk’ü anmadır. Bu yüzden Mustafa kemal Atatürk ile ilgili bulduğumuz en farklı fotoları galerimize ekledik.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir